7. decembra 2023

Majstrovstvá SR v terčovej lukostreľbe dospelých 2019

Za krásneho slnečného počasia, priam až výhrevného sa na našej lukostrelnici konali MSR dospelých. Otestovali sme si naše schopnosti, trosku sa opálili, zistili sme, to, čo sme už vedeli, a síce, že sme jeden zohratý tím, ktorý zvláda všetko. Tak ako sme vybudovali spoločne strelnicu vďaka nasadeniu jedných, spolupráci druhých a zanieteniu všetkých. Ešte vždy je čo zlepšovať, ale súťaž prebehlo hladko, väčšina našich priateľov z iných klubov sa potešila z vybudovania nového lukostreleckého svätostánku.
Ďakujeme všetkým priaznivcom každej snahy o zlepšenie lukostreľby na Slovensku, že si to u nás vychutnali, tešíme sa opätovne na vás v počas ďalšej lukostreleckej sezóny, kedy sa opäť veľa toho u nás vylepší. Už sa pracuje na novej streleckej čiare z umelého trávnika, získanému opäť vďaka rodičom našich zverencov (vďaka Igi).
Veľká vďaka aj starostovi obce Teplička nad Váhom, p. Viliamovi Mrázikovi, ktorý ako vždy prišiel pozdraviť účastníkov MSR, zástupcovi mesta Žilina, p. Vladimírovi Randovi a zástupkyni Nadácie KIA, p. Pružinskej, nakoľko Nadácia KIA je našim najväčším podporovateľom a sponzorom!
Na výstavbu prístreškov: – prispelo viacero našich donorov – prioritne firma Montirp, firma OXA, ďalej firma Hanuliak, p.Miloš Borovička… – finančne podporil Žilinský samosprávny kraj. Ďakujeme!

Galéria 2019

About Post Author